AGNĖ ČIŽAUSKAITĖ DESIGN

Designer

AGNĖ ČIŽAUSKAITĖ DESIGN - šio prekės ženklo įkūrėja Agnė kuria iliustracijas taip išreikšdama savo mintis, vidinį pasaulį. Ji mano, jog kiekvienam žmogui saviraiška yra svarbi, o būtent jos atrodo štai taip. Agnės iliustracijos laikui bėgant tampa paveikslais, atvirutėmis, nugula ant medžiaginių maišelių.

Medžiaginiai maišeliai - idėja juos gaminti atsirado tuomet, kada pačiai Agnei nesisekė rasti gražaus ir tvirto, kokybiško maišelio. Tuomet kilo idėja tokį sukurti pačiai. Pirmieji maišeliai buvo pasiūti iš natūralaus lino ir labai greitai sulaukė susidomėjimo. Maišeliai yra ne tik tas krepšys, su kuriuo tu eini į parduotuvę, bet ir į miestą, paskaitas, važiuoji į sodą. Jis gali buti gražus, talpus ir stilingas. Dar vienas labai svarbus faktorius - tai eco friendly. Natūralias medžiagas siuvimui renkasi pati Agnė Čižauskaitė (linas, lietuviška medvilnė). Ir žinoma, tai gali būti puiki dovana sau ir kitiems.

Atvirutės - jų gamybos idėja gimė bijant prarasti gražią tradiciją siųsti laiškus, linkėjimus, sveikinimus, meilės prisipažinimus ranka rašytuose laiškuose. Šventės yra puiki proga siųsti atvirutes mylimiems žmonėms, išsibarsčiusiems po visą pasaulį. Nenutolstant nuo eco friendly idėjos - atvirutės yra spausdinamos ant rudo perdirbto popieriaus.

Paveikslai - "AGNĖ ČIŽAUSKAITĖ DESIGN" prekinis ženklas mugėje ketina parduoti tuos, kurie yra spausdinti ant natūralios medvilnės ir aptraukti ant medinio porėmio.

Mugės metu šiais daiktais, papuoštais iliustracijomis, Agnė ir norėtų prekiauti. Tai gali būti puikios dovanos artėjančių švenčių proga. Taip pat kiekvienas žmogus turės galimybę rinktis prekę pagal savo pajamas, nes vyraus įvairių kainų daiktai.