WHY WE PLAY?

ARTŪRAS RUMIANCEVAS (LT)

Speaker

Pranešėjas Artūras Rumiancevas pristato temą KODĖL MES ŽAIDŽIAME?

Pranešėją pristato "TeleSoftas"

ARTŪRAS RUMIANCEVAS – žaidėjas, žaidimų kritikas ir žaidimų industrijos apžvalgininkas. Šiuo metu „TeleSoftas“ kompanijoje vadovauja „GameOn“ komandai.

Savo pranešime Artūras sieks paaiškinti, kodėl žmonės žaidžia ir kaip žaidimai veikia mūsų smegenis. A. Rumiancevo pranešimas taps pažinimo raktu į kompiuterinių žaidimų fenomeno paslaptį, nes, daugeliu atveju, pradedantiems marketingistams ir projektų vadovams visiškai neaišku, kodėl žmonės žaidžia ir kaip patraukti jų dėmesį. Būtent dėl šios priežasties daugelis bandymų patekti į žaidimų rinką baigiasi nesėkme. Artūro tikslas yra įkvėpti ir darbe, ir versle, ir asmeniniame gyvenime drąsiai bandyti naujus dalykus ir metodus.

KAM BUS ĮDOMU? Ne žaidėjams!

-

Speaker Artūras Rumiancevas present theme WHY WE PLAY?

Presented by "TeleSoftas"

ARTŪRAS RUMIANCEVAS – Head of „GameOn“ team at „TeleSoftas“. Also gamer, game critic and game industry reviewer.

In his talk, Artūras wants to explain why people play, how gaming works on our brain, inspire people to try new things in work, business and life.It would be an explanation of gaming phenomena, helping people to understand it. Because in any case, it is the very first step for any marketer, developer or account manager to understand WHY we all play. Gamification attempts fails so often just because people just clone existing mechanics without even trying to understand the medium.

WHO SHOULD ATTEND: Non-gamers!