DDL PLK (LT)

Artist

DDL PLK (dideli plaukai) – grupė susikūrusi 2011 metais, per visą savo gyvavimo laikotarpį savo sudėtyje turėjusi 12 žmonių iš kurių šiuo metu groja 7. Instrumentalistų būta įvairiausių, nuo trikampėlininkų iki vinilo scratch‘intojų. Grupės tikslas - kuo daugiau žmonių paliesti savo muzika, tuo prisilietimu skleidžiant gerą nuotaiką bei nestandartines idėjas visuomenei aktualiomis temomis.

Grupė neapsiriboja žanrais - avangard/ska/punk/funk/reggae/jazz/ect stiliai yra artimi ir sunku jų kūrybą aprašyt siauresniuose rėmuose. Taip yra todėl, jog jų kūrybos pagrindas yra improvizacija, kas lemia itin gyvus, nenuspėjamus bei unikalius pasirodymus.

2013 metais išleidus albumą „Super Turbo Underground” bei laimėjus Tamstos organizuojamą konkursą jaunoms grupėms „Garažas“, DDL PLK šeimyna išsibarstė po pasaulį ir sustabdė savo veiklą iki 2017 metų.

Dabar grįžus esam pasirengę skleisti dar daugiau gerų emocijų!

----------------------------- (Mažiau oficiali biografija)-------------------------------

DDL PLK - vyrai išvyniojantys vatą ir išrenkantys joje suvyniotus žodžius. Avangard/ska/punk/funk/reggae/jazz stiliai jiem yra artimi ir aptinkami jų kūryboje, kuri žanruose svyruoja visai kaip ir besitaškanti minia jų koncuose. Šiaip nėra ką kalbėti, pasiklausyk gabalų link'uose ir ateik išgirst jų gyvai - suprasi kad laižyt medų per stiklą nėra tas pats kas siurbt jį realybėje!