Pop electronica / experimental

Eleven Degrees

Musician/Band

ELEVEN DEGREES – dviejų muzikos kūrėjų, ieškančių harmonijos tarp emocijų ir racionalumo, sąjunga. Tai – balansas. Kažkur tarp daug ir mažai, tarp šilto ir šalto, tarp naujoviško elektroninės muzikos skambesio paieškų ir atradimų. Dueto nariai – Muza Magda ir Dovydas Mindaugas Buidovas. Abu kūrėjai nėra visiškai „nauji“ muzikos pasaulyje.

Muza Magda – itin sėkmingai debiutavusio, tačiau po poros kūrybos drauge metų išsiskirsčiusio kolektyvo „Glasshous“ lyderė. Taip pat praėjusiais metais mergina debiutavo kaip pritariančioji vokalistė sausakimšoje Vilniaus Vasaros terasoje – pasirodžiusi su šių metų M.A.M.A „Metų elektronikos“ laimėtojais „Daddy Was A Milkman“, o šių metų pradžioje kartu su žymiausiais Lietuvos dainininkais ir „Vilniaus Sinfonietta“ pasirodė Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko organizuotoje „Queen simfonijoje ant ledo“.

Dovydas Mindaugas Buidovas – 2015 m. pripažintas perspektyviausiu bosistu Lietuvoje, sėkmingai įsitvirtinęs kaip įvarių muzikos stilių atlikėjas. Šiuo metu groja kartu su Jurga Šeduikyte bei kitais žinomais vardais šalyje. Anksčiau Dovydą buvo galima išvysti ir išgirsti tokių kolektyvų kaip „Elle G“, „Glasshous“, „Pilnatys“ sudėtyse.

Kol kas „Eleven Degrees“ rankose nėra laikę už savo muziką skirto apdovanojimo, tačiau sėkmingai debiutavęs praėjusių metų pavasarį, spėjo pasirodyti festivalyje „Granatos LIVE“, apšildyti elektronikos duetą „Beissoul & Einius“, pristatyti savo kūrybą kitose Baltijos šalyse.