SHOWROOM

EXPERIENCE BOX. Potyriminė Ekskursija po Aukštamiestį

Designer/Artist

Unikali ekskursija po Naujamiestį – Vilniaus pramonės širdį, interaktyvaus pasivaikščiojimo metu dalyvius supažindina su rajono praeitimi. Gyvai ir jausmingai – ne tik atskleisdama galbūt daugeliui nežinotus istorinius faktus, bet ir suteikdama galimybę pačiam pamatyti, paliesti, pajusti.

Ekskursija prasideda „ELFA GastroBar“ bare, kur dalyviai gauna garso įrenginį su ausinėmis – „Experience Box“. Autentiškas, senus laukus menančias ausines, jie privalo dėvėti iki pat ekskursijos pabaigos. Jose skamba specialiai įrašyti, realiu laiku vykstančio veiksmo pojūtį sukuriantys garso įrašai.

Garso įrašuose bendraujančių personažų vedami ekskursijos dalyviai nuolat gauna nuorodas, kuriomis sekdami aplanko šešias Aukštamiesčio vietas: „Elfos“, „Lelijos“, buvusią šaldytuvų ir „Elektrito“ gamyklas, „Sparta“ ir „Radio“ loftą.

Pažintis su Aukštamiesčiu praturtinama ir subjektyviomis detalėmis bei intriguojančiais pasakojimais iš gyvenimo. Ekskursijos dalyviai tampa aktyviais klausytojais, kurios nuolat kviečia veikti ir patirti – pavyzdžiui, prie „Lelijos“ gamyklos daryti mankštą (nes anksčiau gamykloje buvo skatinama sportuoti kartu), buvusioje šaldiklių gamykloje pasivaišinti vandens buteliukų ir pan..

Kiekvieno dalyvio laukia gyva, interaktyvi ir visus pojūčius įtraukianti patirtis.