Fashion & Art >> Pre-loved premium >> New luxury >> Haute couture everyday >> Inclusive ART >>NewArt

Homo UNIQUS

Innovation

2020-aisiais keisis požiūris ir į madą, ir į meną. Vis labiau populiarės prabangių padėvėtų drabužių platformos, haute couture kasdienybėje bei meno objektai, pagaminti iš paprasčiausių, kasdien buityje naudojamų daiktų.

Homo Uniqus žino, kad svarbu išsiskirti iš minios, tačiau tai įgauna žmogiškumo atspindį - jis pradeda suprasti, kad padėvėtas drabužis privalo būti prikeltas antram gyvenimui. Taip ir pigiau, ir ekologiškiau, o ir atrodyti galima žymiau autentiškiau. Originalumas – antras Homo Uniqus vardas. Todėl jis nebijo net ir be jokios progos savo puošnia apranga atkreipti aplinkinių dėmesį. Haute Couture kasdien. Kodėl gi ne? Homo authenticus tiesiog dievina šitą idėją. Kokiems naujiems verslams šios tendencijos atveria galimybes?

Menas šiam ateities sutvėrimui patinka taipogi kiek kitoks. Jis supranta, kad kūrybai galima naudoti beveik viską. Stebėdamas iš kasdienių objektų sukurtas milžiniškas instaliacijas jis pajaučia kažką panašaus į lengvą vizualinį orgazmą. O kodėl net jūsų kasdieninėje buityje negalėtų būti kūrybos?

„What’s Next?“ – naujausios mados ir meno tendencijos.