HEALTH&WELLNESS >> Brain creativity >> Office wellness >> Canabis culture

Homo Holisticus

Innovation

2020-aisiais ieškosime kaip subalansuoti smarkiai per greitą gyvenimo būdą, t.y. kaip neperdegti ir tuo pačiu suderinti karjerą bei laisvalaikį išspaudžiant viską iš turimų galimybių.

Ateities herojus Homo Holisticus žino, kad jo gerovė ir sveikata yra brangiausias jo turtas. Jis užsibrėžęs išvystyti savo potencialą iki maksimumo. Juk su reikiamomis žiniomis kūrybingumas iššauna į neregėtas aukštumas, o jas pritaikius – pats gyvenimas tampa prasmingu, balansuotu, sėkmingu.

Jam rūpi, ką jis valgo ir geria, nes žino, kad nuo to, ką įdeda į savo kūną, priklauso jo energijos ištekliai. O nuo vidinės savijautos priklauso ir rezultatai. Jam būtina žinoti, kaip neperdegti ir nepersidirbti šiuolaikinėje, visur skubančioje visuomenėje.

Homo Holisticus susidomėjęs kanapių kultūra. Kaip šį, ilgai pogrindyje laikytą augalą, išnaudoti savo naudai? Jam privalu tai išsiaiškinti. Jis jaučia, kad kanapę galima naudoti ne tik tam, kad apsineštum. Ji pavirsta ir į puikų drabužį, ir į itin sveiką šampūną plaukams, po paraliais, gali pavirsti net į plytas.

Homo Holisticus nevažinėja į festivalius išsidūkti ir susikurti sau progą pajausti dar vienas pagirias iš pragaro. Tokiems niekams jis nebeturi laiko. Homo Herbus domina renginiai, kuriuose galima daugiau sužinoti apie tai, kaip sveikai maitintis, kaip medituoti, kaip gyventi taip, kad būtų gera.

„What’s Next?“ – išsamiai apie tai kokį gyvenimo būdą rinksis ateities žmogus.