Future traveller >> Local experience tourism

Homo Nomadicus

Innovation

2020-aisiais kelionės taps lėta, gurmaniška, meditatyvia patirtimi. Lėtai pažinsime savus kraštus, ieškodami ne tik komforto, tačiau ir prasmės, balansuotų dizaino sprendimų bei nepamirštamų įspūdžių.

Homo Nomadicus dievina keliones. Anksčiau jis galvojo, kad turėdamas daugiau laiko ir mažiau pareigų, namo galėtų net negrįžti. Tiesa, šis ateities sutvėrimas jau suprato, kad nebūtina lėkti į kitą žemyną, kol dar ne viskas pamatyta savo kieme. Todėl vis dažniau atostogauja neišvykęs iš šalies.

Homo Nomadicus – be galo išrankus. Jis nebekeliauja tiesiog šiaip sau – išvykose ieško prasmės, tikslo... Neužmirštamos patirties, kuri pritrenktų sekėjus socialiniuose tinkluose ar antros eilės pusseserę.

Homo Nomadicus labai rūpi gamta, o jei tiksliau jam gėda, kad tiek mažai padarė dėl klimato. Būtent dėl to jis vis dažniau renkasi viešbučius ir restoranus, kur veganiškai maitina ir kurie skelbia skiriantys didelį dėmesį ekologijai. Sąžinė taip tampa ramesnė.

Homo Nomadicus dabar ieško vietų, kuriose tarpusavyje magiškai suderėtų architektūra, maistas, atmosfera, dizainas. Kur uždainuotų siela ir pradėtų džiaugtis kūnas, nes ten viskas apgalvota iki smulkmenų. Jam nebereikia tiesiog lovos ar skanaus maisto. Homo Nomadicus keliaudamas ieško prasmės.

„What’s Next?“ atskleis kas masina rytojaus keliautoją.