Hungry Scout presents

JUSTINAS JAUTŽEMIS (LT)

Speaker

Justinas Jautžemis presents the theme “What opportunities is AI bringing for creative industries?“

Justinas Jautžemis – a Partner & Innovation Strategist at Hungry Scout

Justinas has spent 7 years in marketing working in strategy, innovation and digital roles at the top agencies both in London and Vilnius. Now he is currently working at Hungry Scout, a brand strategy and innovation studio, focusing on creating future-proof brands. Justinas is also a member of World Future Society and is a frequent speaker and panelist in conferences.

Justinas will tell you about the current state of creative AI affairs and will shed a light on the possible future opportunities. Artificial intelligence is impacting every vertical, and creative industries are no exception. But how exactly is it being used and why should we care?

Justinas talk will be held in English.

More info: www.hungryscout.com

WHO SHOULD ATTEND:

Agencies, freelancers and clients – anyone working with or in the creative industries.

-

Justinas Jautžemis pristato temą “What opportunities is AI bringing for creative industries?“

Justinas Jautžemis – partneris ir inovacijų strategas Hungry Scout prekių ženklų strategijos ir inovacijų studijoje.

Justinas Jautžemis skaičiuoja septintus metus marketinge strategijos, inovacijų ir skaitmeninių medijų planavimo rolėse, Vilniaus ir Londono top agentūrose. Šiuo metu jis – partneris ir inovacijų strategas Hungry Scout, prekių ženklų strategijos ir inovacijų studijoje, kuriančioje ateičiai atsparius prekių ženklus. Justinas taip pat yra “World Future Society” narys bei dažnas pranešėjas konferencijose ir diskusijose.

Savo prezentacijoje Justinas bandys atsakyti į Dirbtinio intelekto (DI) keliamus klausimus. DI sprendimai skverbiasi į kiekvieną vertikalę ir kūrybinės industrijos nėra išimtis. Tačiau kaip būtent DI yra čia naudojamas ir kodėl tai mums turėtų rūpėti? Justinas papasakos, kokia yra kūrybinė Dirbtinio intelekto (DI) situacija dabar ir kokios yra ateities galimybės.

Daugiau: www.hungryscout.com

Pranešimą Justinas skaitys anglų kalba.

KAM BUS ĮDOMU?

Agentūros, freelanceriai ir klientai – visi, kurie dirba kūrybinėse industrijose arba su jomis dažnai susiduria.