saturday / Electronic music

MaNNazz

Musician/Band

MaNNazz – tai interpretacinės šiuolaikinės elektroninės muzikos atlikėjai, kuriantys modernią elektroninę mozaiką, kurioje esama nemažai „ambient“, „drum&bass” bei „atmospheric“ muzikos elementų.
Grupės įkurėjai Kamile Sienkievič Kielaite (Kami) ir Bogdan Sienkievič (Bogis) tvirtina, jog jų muzika geriausiai apibūdinama, kaip gyvai įrašinėjamo „beatbox“, elektroninių melodijų bei vokalistės balso derinys.
Nors MaNNazz kolektyvas dar labai jaunas, Tačiau atlikėjai anaiptol nėra scenos naujokai. Kamile profesionaliai muzikuoja jau trylika metų, per kuriuos yra bendradarbiavusi su įvairių žanrų kūrėjais, bene ryškiausiu jos darbu galima vadinti albumą su Viliumi Tamošaičiu, žinomu GeraiGerai pseudonimu. Na, o Bogdan yra daugkartinis beatbox čempionatų nugalėtojas bei „Beatbox Family“ narys.
Prie grupės šiuo metu prisijungė ir elektroninį skambėsį pagyvino Dominykas Loda (elektrinė gitara), Patricija Tadijošaitytė (violončelė) ir Andrius Damusis (akustinė gitara).
Sujungę savo patirtį bei stipriąsias savybes, atlikėjai sulaukė visiems malonaus rezultato, šiek tiek daugiau nei metus gyvuojanti grupė jau koncertavo Norvegijoje, Londone. Lietuvoje laimėjo NOVUS konkurse žiūrovų favoritų titulą ir apšildė Selah Sue.