Jazz / Pop / Hip-hop / Alternative

Niko & Live Band

Musician/Band

Kasparas Barisas - Niko, kaip Hip-Hop atlikėjas savo veiklą pradėjo 2013 metais. 2016 tapo prodiuserinio centro (ang. music label) „8 Kambarys“ komandos nariu. Po metų intensyvaus darbo išleido kūrinį „Buvau Ten“, taip pat debiuotuodamas kaip muzikos prodiuseris. Kiek vėliau stilius keitėsi ir jo muzika tapo vis melodingesnė, pristatė kūrinį “Viskas Pasikeis”, kuris suslaukė vien YouTube paskyroje 15 000 perklausų. Supratęs, kad eina teisingu kelių sugalvojo įgyvendinti savo seną svajonę pradėti groti su gyvo garso grupe. (kartu su pianistu Tadu Rubiu ir trombonistu Povilu Jurkša, su jais mokėsi Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje). Pilną grupės sastatą suburti užtruko apie mėnesį, ruošiant programą buvo nemažai iššūkių, nes surinkti didelę komandą, elektrinį skambėsi perteikti į gyvą su akustiniais instumentais nebuvo lengva, tačiau pavyko ir iki šiol puikiai pavyksta. Šiuo metu grupė dalyvauja jaunų grupių konkurse „Garažas 2017 “ ir kol kas jai puikiai sekasi. Pusfinalyje užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą. Grupė yra pakankamai jauna, repetuoja vos kelis meneisius, tačiau tai nereiškia, kad pasiduos scenos veteranams.

Grupės nariai:

Kasparas Barisas(Niko) – Pagrindinis vokalas.

Guoda Vereniūtė – Antrasis vokalas („Muzikos keliu žygiuoti pradėjau nuo vaikystės. Labiausiai patraukė dainavimo specialybė, kuri lydi iki šiol. Daug patirties įgavau konkursuose kaip dalyvė ir laimėtoja, bei koncertinėje veikloje. Taip pat teko išbandyti savo jėgas ir TV projekte. Visada ieškau kažko naujo muzikos kelyje, kuris sėkmingai tiesiasi į priekį studijų ritmu. Grupė „Niko & live band“ man naujas muzikinis posūkis ir išbandymas. Džiugu, kad atsivėrė durys dar vienai naujai patirčiai.“)

Tadas Rubys – Klavišiniai ( „Klavišinių instrumentų galimybėmis ir skambesiu pradėjau domėtis jau septynerių ir iki dabar sėkmingai studijuoju klasikinio fortepijono atlikimo meną .Mokinantis tiek Juozo Gruodžio konservatorijoje, tiek dabar studijuojant Lietuvos muzikos ir teatro akademijoj, šio instrumento galimybės nenustoja stebinti, tačiau gavus galimybę groti Hip-Hop stiliaus grupėje atsivėrė dar vienas nematytas muzikinis etapas, kai tenka eksperimentuoti ir kurti, kartu ir linksmai praleisti laiką grupės repeticijose. Tikiuosi, kad mūsų grupė džiugins ir klausytojus, kaip tai džiugina mane ir manau, jog pasieksime daug.“)

Povilas Jurkša – Trombonas.

Nedas Latovinas – Saksofonas ( „Muzikuoti pradėjau anksčiau negu pats pamenu (mama taipsakė), tad nenuostabu, kad iki šiol, praėjus trylikai metų nuo pirmos pažinties su saksofonu savo žinias gilinu Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje ir baigęs ją sustoti tikrai neplanuoju. Ką galiu pasakyti apie Niko? Mes jauni ir esam pasiruošę užkariauti sceną.“)

Modestas Skirius – Bosinė gitara („Mano muzikos kelias prasidejo anksti. Grojau su fleita 12 metų ir Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoj supratau, kad noriu groti su bosu, tad perstojau i džiazo skyrių. Esu laimingas siekdamas po truputį savo tikslų, o ši grupe suteikia galimybę ekspermentuoti muzikos žanrais ir kurti kažką idomaus su jau tapusiais draugais.“)

Laurynas Sičiūnas - Akustinė gitara („Muzika lydi mane nuo pirmų dienų šitam pasauly. Muzikuoti pradėjau anksciau ne vaikščioti, todel gyvenimo kelią pasirinkti nebuvo sunku. Svajonė yra baigti muzikos pedagogikos studijas ir atiduoti viską vaikams, ką pats moku geriausia. Tikiu, kad tada ir muzikos industrija Lietuvoje pasieks viršūnę. Niko pasimaišęs mano kely įnešė daug gero ir naujo, todel labai dziaugiuosi grodamas kartu su juo. Esu tikras, kad išnesim Inkubatoriaus sceną ir nurausim stoga visiems.“)

Jonas Filmanavičius - Būgnai.