TAMING THE BLOCKCHAIN: HOW TO EARN FROM CREATIVITY IN CRYPTOCURRENCY

PAVEL MUNTYAN (CY)

Speaker

Pranešėjas PAVEL MUNTYAN pristato temą KAIP PRISIJAUKINTI BLOCKCHAIN TECHNOLOGIJĄ IR IŠ KŪRYBOS UŽDIRBTI KRIPTOVALIUTOMIS?

Pranešėją pristato „Crossmotion“

PAVEL MUNTYAN yra animacijos prodiuseris. Jis buvo legendinio „Mr. Freeman“ projekto varomoji jėga. 2008 metais Pavel įkūrė animacijos studija „Toonbox“, kurioje šiuo metu jis dirba prodiuseriu ir kūrybiniu rašytoju.

Kam reikia ICO? Kaip jam pasiruošti? Ar jo tikrai reikia ir kokios yra rizikos? Kaip sukurti savo ICO ir nesėsti į kalėjimą? Kam reikalinga asmeninė valiuta? Konferencijoje Pavel atskleis, kaip kūrybinių industrijų atstovui prisijaukinti ir pasinaudoti „blockchain“ technologija ir kaip uždirbti iš savo kūrybos kriptovaliutomis.

KAM BUS ĮDOMU? Žmonėms, kurie domisi naujausiomis medijos technologijomis, „blockchain“ ir kriptovaliutomis.

-

Speaker PAVEL MUNTYAN presents the topic TAMING THE BLOCKCHAIN: HOW TO EARN FROM CREATIVITY IN CRYPTOCURRENCY

Presented by „Crossmotion“

PAVEL MUNTYAN is animation producer driving power behind such iconic project as “Mr. Freeman”. In 2008 Pavel founded a full-cycle animation studio “Toonbox”, where he serves as a producer and a writer.

Who needs ICO? How to prepare ICO? Is it really necessary? What are the responsibilities? How to start your own ICO and not go into prison? Why would you need your own currency? What you have to know to start it? At the conference Pavel will revael how creative industries can apply blockchain technologies and and earn from your own creativity in cryptocurrencies.

WHO SHOULD ATTEND: The people who are interested in new media technologies, blockchain technology and cryptocurrencies.