CREATIVE INNOVATIONS

15min.lt presents: TOMAS BALŽEKAS (LT)

Speaker

Pokyčiai žiniasklaidoje: laukite tęsinio

Nebesistebėkite drąsiais pokyčiais žiniasklaidoje – jie dar ir dar kartą keis nusistovėjusias taisykles ir įprastinį mąstymą, sako Tomas Balžekas, naujienų portalo 15min vadovas. Kodėl naujienų portaluose gali iš viso nelikti vietos skaitytojų komentarams? Ką apie reklamos blokavimą dar turės suprasti skaitytojai, leidėjai ir reklamdaviai? Kaip leidėjai privers jus mokėti už turinį? Ir ar Markas Zuckerbergas pagaliau pripažins, kad yra įtakingiausias pasaulio leidėjas – tiesa, nelabai vykęs? Klausimai pernelyg svarbūs, kad liktų retoriniai.

BIO: Tomas Balžekas yra naujienų portalo 15min vadovas ir nepailstantis pokyčių žiniasklaidoje entuziastas. Portalas be vyr. redaktoriaus, be anoniminių komentatorių ir reklamos blokuotojų – tai tik keli iš jo inicijuotų pokyčių, supurčiusių Lietuvos žiniasklaidos rinką. Kartu su 15min atstovaudamas „Kanų Liūtų“ kūrybiškumo festivaliui, Tomas tiki, kad drąsa ir kūrybiškumas yra didžiausias pokyčių variklis.


Changes in media: to be continued

Don’t get surprised by bold changes in news media – they will be changing common rules and general mindset again and again, says Tomas Balžekas, CEO of news website 15min. Why readers’ comments might soon be the thing of the past? What else publishers, marketers and readers will have to understand about ad blocking? How publishers are going to force you to pay for content? And will Mark Zuckerberg finally admit that he is the most influential publisher in the world – not a very good though? The questions are too important to remain unanswered.

BIO: Tomas Balžekas is the CEO of news website 15min and a tireless enthusiast of changes in media. News website without and editor-in-chief, without anonymous comments and without ad-blockers – these are only a few changes, initiated by him that rocked Lithuanian media landscape. Being a representative of Cannes Lions creativity festival in Lithuania, Tomas believes that creativity is the main driving force in pursuing changes.