VISUAL CULTURE

Trend

Kaip užkariauti dėmesį neištarus nė žodžio? Pasaulyje, kuriame šiuolaikinis žmogus nebeturi laiko ilgoms istorijoms ir pirmiausia pasikliauna akimis, vizualūs pasakojimai ir turinys tampa pagrindine ir svarbiausia komunikacijos priemone. Išvados ir sprendimai daromi akimirksniu, vos žvilgtelėjus, tad vizualus turinys turi būti ne tik traukiantis akį, bet ir įtaigus – kad nepranyktų informacijos gausoje. Kaip išmokti pasakoti be žodžių ir kokios tendencijos vizualiojoje kultūroje bus paveikiausios artimiausiu metu?

Ši tema konferencijos metu nagrinės ne tik paveikų turinį, bet ir šiuolaikinę vizualinę kultūrą, remiantis sociologinėmis ir antropologinėmis perspektyvomis. Dalyviai sužinos, kaip toji kultūra vystosis ir išsineš įžvalgų, kaip tai panaudoti vystant verslą ar net savo asmeninį įvaizdį socialiniuose tinkluose.

Šia tema konferencijoje kalbės Deimantė Bulbenkaitė ir Marcus Fairs.

KAM BUS ĮDOMU?

Visiems vizualaus turinio kūrėjams - dizaineriams, fotografams, operatoriams, režisieriams ir kitiems ieškantiems naujausių bei efektyviausių būdų, kaip patraukti net visko mačiusį vartotoją.