YONATAN LEVY (ISR)

Speaker

Yonatan Levy presents the topic “Turning Uncertainty into Creative Power“.

Yonatan Levy – Product Management Leader.

Yonatan is also the author of the #1 Amazon Bestseller “The Other Ideas: Art, Tech Products, and the Creative Mind“. Recently Yonatan co-founded STADS, the first online marketplace for sports advertising, reinventing the way advertisers and teams communicate and do business together.

In a highly volatile tech landscape and an accelerating speed of business, we can never know all the variables. We often feel that uncertain circumstances stand in our way to fulfilling our creative potential. The real question is – how can we embrace uncertainty and use it as a tool to reach levels of creativity we never thought possible, especially when we are inherently wired to avoid it?

WHO SHOULD ATTEND:

If you want to thrive in uncertain conditions and even use it to your advantage, this talk is for you.

Yonatan's talk will be held in English.

More info: https://yonatanlevy.co/

-

Pranešėjas Yonatan Levy pristato temą „Kaip neapibrėžtumą paversti kūrybine galia?“

Yonatan Levy – Produktų valdymo vadovas.

Yonatan taip pat yra ir geriausiai parduodamos Amazon knygos „Kitos idėjos: menas, technikos produktai ir kūrybiškas protas" autorius. Pranešėjas ir rašytojas iš Izraelio neseniai įkūrė „STADS" – pirmąją internetinę sporto reklamos prekyvietę, iš esmės pakeitusią būdą, kaip reklamos specialistai bendrauja ir bendradarbiauja su komandomis.

Itin nepastoviame technologijų lauke ir vis spartėjančiame verslo tempe niekada negalime žinoti visų kintamųjų. Dažnai manome, kad neapibrėžtos aplinkybės stabdo mus pilnai realizuojant savo kūrybinį potencialą. Tačiau iš tiesų, klausimą reiktų formuluoti šitaip – kaip mes galime pasinaudoti tokiu neapibrėžtumu kaip priemone pasiekti kūrybiškumo lygius, apie kuriuos net nesvajojome, ypač kai neaiškumų esame įpratę vengti?

KAM BUS ĮDOMU?

Visiems, norintiems klestėti neaiškiomis sąlygomis ir pasiekti aukščiausią kūrybinį mąstymą.

Yonatan pranešimą skaitys anglų kalba.

Daugiau apie pranešėją: https://yonatanlevy.co/