Jums tai tik 2 jūsų procentai, o LOFTUI – pagalba augti

News

06

  • April

VšĮ „Menų fabrikas“ muzikos ir kultūrinių renginių gebėjus kviečia LOFTO veiklos vystymui skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio. Jums tai tik 2%, o LOFTUI – galimybė augti ir tobulėti.

Skirdamas vos 2%, prisidėsi prie svajonės LOFTO scenoje pamatyti dar daugiau ryškiausių atlikėjų. Tai nieko nekainuoja, o mes už gerą atsilyginsime geru – daug daugiau renginių, dar patogesnės erdvės, dar jaukesnis LOFTAS.

KĄ LOFTAS DARO?

Nuo 2009-ųjų LOFTE įvyko daugiau nei 1000 renginių, daugiau nei 200 jų įvyksta kasmet.

Per metus po savo stogu sutalpiname daugiau nei 15 000 lankytojų ir kasmet kviečiame į jau tradiciniais tapusius renginius: didžiausią dizaino mugę UPTOWN MARKET, kūrybos ir ateities tendencijų konferenciją WHAT'S NEXT?, urbanistinį muzikos ir menų festivalį LOFTAS FEST, tarptautinį muzikos inkubatorių NOVUS, renginių seriją OPUS LIVE, kurioje pristatomi perspektyviausi Europos atlikėjai ir muzikiniai atradimai, HEINEKEN LIVE, kurioje groja žymiausios pasaulinės muzikos žvaigždės, kaip Zebra Katz, Nicolas Jaar, Moderat, Fink ir daug daug kitų renginių.

Vieni, be jūsų, to negalėtume padaryti!

Ačiū! 2% galima skirti tik iki gegužės 1 d.

1 žingsnis

Prie deklaravimo sistemos junkis per savo el. bankininkystę adresu http://deklaravimas.vmi.lt

Pasirink "Prisijungti prie EDS"

2 žingsnis

Sistemoje surandi FR0512 formą ir ją atsidarai online (pavyzdyje parodyta kaip tai padaryti)

3 žingsnis

Tereikia užpildyti porą langelių FR0512 formoje (pavyzdyje pažymėti), nurodyti menų fabriko įmonės kodą 302473898 ir spausti "Pateikti"


Pildydamas deklaraciją gali pasirinkti iki kada skiri paramą. Reikia įrašyti metus (E5 langelis), jei tai bus daugiau nei metai, kitais metais nereikės pateikinėti šios deklaracijos.