Ko per šias Kalėdas nori moterys? 10 šiuolaikiškų dovanų idėjų siūlo „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“

News

30

  • November

Vis dar svarstote, ką Kalėdoms dovanoti draugei, sesei, mamai, o gal kaimynei? Neverta nerimauti, nes renginio organizatoriai kruopščiai atrinko daugiau nei šimtą unikalių dizainerių ir dovanų kūrėjų, kurie siūlys ypatingas dovanų idėjas kiekvienos skoniui, amžiui ar hobiui. Visas šias dovanas rasite Kalėdinėje mugėje „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“.

Šiemet jaukiausia Kalėdinė mugė Vilniuje vyks tris dienas prieš pat šventes, gruodžio 21–23 d., buvusioje radijo imtuvų gamykloje įsikūrusiame menų fabrike „Loftas“ per du erdvius ir šventiškai papuoštus aukštus.

Savo dovanų paieškos labirintą pradedame nuo moterų, nes joms šiemet pasirinkimas išties nemenkas. Šiemet itin daug pasirinkimo mėgstančioms puoštis, besidominčioms ekologija ir sodininkyste, dievinančioms jaukumą bei saldumynus.

Mėgstančioms subtilius papuošalus, „Uptown Christmas“ mugėje rasite „NO MORE“ prekinį ženklą, kuris nepaliks abejingų. Dizainerės teigia, kad jų rankų darbo papuošalai yra grūdinti charakteriu. Puikiai tiks išskirtinėms asmenybėms su stipriu laisvės pojūčiu.

Drąsioms ir mėgstančioms už save kalbančias stiliaus detales, kalėdinėje mugėje įsikurs ir jų norus patenkins „M Y V A N I T Y S H O P“. Jų dovanos skirtos išrankiai, šiuolaikiškai ir nuosaikiai hedonistinei moteriai.

„Mugėje turėsime ne tik papuošalų, bet ir keramikos, marškinėlių, namų kvapų, žvakių, buduaro smulkmenų. Platus pasirinkimas iš tokių prekinių ženklų kaip: „Kalaika“, „Agaf Design“, „Egy Boy“, „K14 Fashion Jewellery“, „Cockoo“, „Unikke Design“, – sako „M Y V A N I T Y S H O P“ įkūrėjai.

Šmaikščioms merginoms „MAKE HEADS TURN“ pataria savo įvaizdį susikurti metaliniais įsegamais ženkliukais, kurie padės nubrėžti aiškią poziciją. „Argi nesmagu savo mintis ir poziciją išsakyti be žodžių su ženkliuku įsegtu į apykaklę ? Šaltibarščiai ir troleibusas mylinčioms Lietuvą, plaukikės ir merginos jogos pozose – sportuojančioms, špygos ir „čiūrikų“ ženkliukai – aiškią poziciją turinčioms. Tai pati smagiausia smulki ir nebrangi Kalėdinė dovana“, – sako kūrėja Goda.

O ką dovanoti močiutei, mamai arba draugei, kuri vertina augalus, sodininkystę bei natūralią kosmetiką? Pasirinkimą siūlo „Puodas ir Petunija“. Tai parduotuvė skirta mylinčioms auginti: ant palangių, alpinariumuose, vazonuose, balkonuose, dideliuose soduose ar senuose arbatos puodeliuose. „Uptown Christmas“ mugėje prekiausime dovanų rinkiniais dideliems ir mažiems sodininkams, retais kambariniais augalais, vazonais, įrankiais, terariumais ir dekoru“, – pasakoja jie.

Taip pat mugėje dalyvaus ir prekinis ženklas „SOLIDU“, kurie siūlo aplinkai draugišką kietąją kosmetiką. „Kietoji kosmetika, pagaminta be vandens ir nenaudojanti plastikinių pakuočių. Nors kasdienėse kūno priežiūros priemonėse yra net 80% vandens, „SOLIDU“ produktai pagaminti tik iš koncentruotų aktyviųjų komponentų. Aplinkai draugiškose priemonėse naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, kurios praturtintos odai naudingais aliejais, augalų ekstraktais bei natūraliais eteriniais aliejais“, – sako prekės ženklo kūrėja Vaiva.

Jaukiai namų aplinkai susikurti ir šaltus žiemos vakarus mėgstančioms leisti namuose merginoms „Candle Lovers“ siūlo savo dovanų pasirinkimą. „Kuriame rankų darbo žvakes, įkvėptas humoro, gyvenimiškų situacijų ir noro sukurti originalią dovaną. Jos gaminamos iš ekologiško sojos vaško, kanapinio dagčio ir natūralių eterinių aliejų. Mugėje prekiausime ir specialiai Kalėdoms sukurtomis žvakėmis“, – žada „Candle Lovers“.

Mieliausioms asmenybėms į kalėdinį popierių galėsite supakuoti „Aš irgi noriu“ marškinėlius ir atvirutes, kurių pagrindinis akcentas – juokingi, mieli ir ironiški meškinai, praskaidrinantys nuotaiką net ir pačią niūriausią dieną.

Tikroms smaližėms mugėje rasite „Cannamella“ saldumynų, kurie savo skonio deriniais sužavės kiekvieną. „Natūrali, be jokių konservantų pagaminta pieniška karamelė, kuri puikiai tinka mirkyti vaisių skilteles, prie sūrio, ledų, o labiausiai tiesiog kabinti ją šaukštu! Vienintelė tokia, kupina meilės ir šilčiausių jausmų – tokia yra „Cannamella“ sako nepataisoma saldumynų mėgėja ir kūrėja Greta.

Per Kalėdas svarbu neužmiršti ir savęs, o gražiausias metų šventes reikia pasitikti atsinaujinus ir su išskirtiniu garderobu.

Tikroms stiliaus deivėms „Downtown Gurl“ siūlo savimi pasitikėti bei nebijoti pabrėžti savo kūno linijų. Prekinis ženklas yra įkvėptas didžiųjų pasaulio mados miestų: Londono, Niujorko bei Los Andželo. Tai tvarus ir draugiškas gyvūnams prekinis ženklas. Savo produkcijoje dizaineriai nenaudoja odos, plunksnų, kailio ar kitų gamtai nedraugiškų medžiagų. Mugės metu kūrėjo taip pat prekiaus mados klyksmu tapusiomis kristalais puoštomis pėdkelnėmis.

Norinčioms pasidovanoti sau unikalią kuprinę, kuri gali tapti neatsiejamu stiliaus elementu, „YCHO“ siūlo aukščiausios kokybės itališkos odos rankines ir pinigines. „Mūsų rankinės – architektūrinių ir geometrinių formų, talpios, rafinuotos ir funkcionalios“, – sako dizaineriai.

Visą tai ir dar daugiau rasite „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“ renginyje. Tačiau tai bus ne tik dovanų mugė – bus šventė akims, ausims ir gomuriui, tad ir šiais metais Kalėdų dvasią mugėje kurstys muzikiniai koncertai, didžėjų pasirodymai ir smagios staigmenos visiems, kurie šventes nori pasitikti jaukioje atmosferoje.

„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ šiemet vyks gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 11 val. iki 19 val. Renginys nemokamas.