Vilniaus miesto klubinėtojai pasinėrė į „Blitzrave“ naktį kartu su vokiečių legendomis

News

13

  • March

Industriniame Vilniaus rajone įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ praėjusį ilgąjį savaitgalį pasitiko su trenksmu „Blitzrave“ vakarėlyje. Šokių ištroškę naktinėtojai turėjo galimybę vienoje aplinkoje pamatyti net dvi Berlyno legendas – Marcelį Dettmanną ir Hectorą Oaksą.

„Blitzrave“ yra „Lofto“ vakarėlių serija, stipriai pasižyminti žmonių mase ir kokybišku reivu. Tai buvo pirmasis šių metų „Blitzrave“ vakarėlis, po jo seks visa serija kitų reivo naktų, kurių metu ausis džiugins tikros elektroninės muzikos garsenybės.

Renginio organizatoriai ragino pavasarį pasitikti su tinkamu elektroninės muzikos kokteiliu ir naująjį „Blitzrave“ sezoną pradėjo su Berlyno elektronikos krikštatėviu – M. Dettmannu.

M. Dettmannas – didžėjus ir prodiuseris, pripažintas vienas įtakingiausių šiuolaikinio techno muzikos šalininkų. M. Dettmannas išlieka ištikimas savo šaknims, nuosekliai puoselėdamas savo elektroninės muzikos interpretacijas bei integruodamas meną į sceną.

Berlynas yra laikomas didžiausia techno muzikos sostine, todėl nenuostabu, kad viso pasaulio klubinėtojų pamėgtas naktinis klubas „Berhainas“ samdo geidžiamiausius didžėjus, tame tarpe ir M. Dettmanną.

Reivo naktyje veiksmo netruko, nes „Lofte“ pasirodė ir H. Oaksas – vienas Europoje geidžiamiausių didžėjų, atpažįstamas dėl netikėtai tarpusavy derinamos techno muzikos, suteikdamas jai didelį energijos užtaisą.

Tarptautinė techno muzikos scena yra neįsivaizduojama be H. Oaksas. Jis tapo vienu iš pagrindinių veidų Gruzijos legendomis apipinto „Bassiani“ naktinio klubo, kur intensyvaus vakarėlio išskirstyti ateina net policijos pareigūnai.

Iki pat ryto visus judėti privertė ir puikiai žinomi didžėjai iš Lietuvos, tarp kurių: Alex Krell – tamsiosios elektronikos kūrėjas, LSAR – ne vieną sėkmingą vakarėlį suorganizavęs didžėjus ir VAL – techno karjerą pradedanti mergina.