DJ Premier (Gang Starr) & MC Bumpy Knuckles
 
← Atgal

DJ Premier (Gang Starr) & MC Bumpy Knuckles

  ---  2012 - 10 - 14 03:00
 
DISKOHOLIKAI triukšmingai pristato dar vieną gyvai ir garsiai skambančią legendą! Iš šlovės spindulių niekaip nesitraukiančio hip hopo dueto GANG STARR narį DJ PREMIER, kuris kartu su MC BUMPY KNUCKLES sprogdins menų fabriko LOFTAS sienas.

Hip hopo madas diktavusios grupės GANG STARR beatmaker’is DJ PREMIER tituluojamas geriausiu visų laikų šios scenos prodiuseriu. Per įspūdingą savo karjeros laikotarpį hiphopo veteranas prodiusavo bei dirbo su tokiomis superžvaigždėmis kaip Jay-Z, Kanye West, The Notorious B.I.G., Snoop Dogg, Xzibit, Fat Joe, Game, KRS-One, Lord Finesse, M.O.P., Mos Def, NAS, Rakim, Big Daddy Kane, Limp Bizkit, Christina Aguilera ir daug kitų.

Į Lietuvą DJ PREMIER atvyksta su stipriu užnugariu – įspūdingo stoto repo virtuozu BUMPY KNUCKLES. Kelių valandų pasirodyme amerikiečiai pristatys naujausius savo kūrinius iš bendro šiais metais pasirodžiusio albumo „The KoleXXXion“ ir aibę kitų, klasika tapusių hiphopo perlų, prie kurių atsiradimo DJ PREMIER yra prikišęs savo auksines rankas, tikėtina, ir ausis.

Neabejojama, kad geidžiamiausi hip hopo grojaraščiuose skambantys ritmai LOFTO erdvę pavers kunkuliuojančiu garsų ir jausmų katilu. Tinkamą jo temperatūrą prieš koncertą padės prižiūrėti:

„Dee & Kamy“
„Tie Geresni“
MC Messiah
„Omerta“
Yga & Broo

Garsu ir šviesa rūpinasi mūsų geri draugai SOUNDBOYS.LT
 
 
 
 

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.
 

LOFTAS TV


     LOFTAS FEST 2015: AFTERMOVIE