LOFTAS FEST'12
 
← Atgal

LOFTAS FEST'12

  ---  2012 - 06 - 24 20:00
 
Žinia, kuri jau daugiau nei mėnesį sklandė tarp menų fabriko „Loftas“gerbėjų, pasitvirtino. LOFTAS organizuoja pirmąjį tokio pobūdžio didmiesčio urbanistinį festivalį.
 
Birželio 22-24 dienomis Vilniaus Naujamiestyje esančioje „Lofto“teritorijoje įvyks grandiozinis „Loftas Fest’12“, kuriame ant trijų scenų pasirodys ir Lietuvos, ir užsienio atlikėjai. Pastarųjų bus net daugiau nei visiems jau gerai pažįstamų lietuvių muzikantų.
 
Looptroop Rockers
 
„Tai bus festivalis ir po atviru dangumi, ir viduje, miesto centre per Jonines“, – trumpai pirminę festivalio idėją pristato Viktoras Vee Diawara.
 
Kaip ir priklauso pasaulio didmiesčiuose vykstantiems muzikos festivaliams, taip pat ir į šį žmonės kviečiami atvykti dviračiu ar viešiuoju transportu. Teritorijoje veiks nemokamas belaidis internetas bei džiugins dar daugelis kitų nuo miesto neatsiejamų dalykų.
 
Gabin
 
„Vilnius linksmas, gyvas ir energingas miestas, todėl tikrai sveikinu naują festivalį „Loftas Fest“. Džiaugiuosi, kad šalia Joninių naktį įprastų tradicijų kepti šašlykus ir vartoti alų atsiras ir kitos laisvalaikio formos“, – specialiame vaizdo klipe festivaliui teigia renginio globėjas Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.
 
Low Roar
 
Festivalio idėjos sumanytojas ir pagrindinis organizatorius V. Diawara į pirmąjį muzikos festivalį mieste pasikvietė daugybę muzikantų iš užsienio. Tarp jau patvirtintų vardų yra niujorkiečių grupė „Hercules and Love Affair“, po pirmojo singlo „Blind“ 2008 m. sulaukę itin palankių kritikų įvertinimų. Jie Lietuvoje pirmą kartą atliks atnaujintą ir, kaip patys sako, galingiausią programą savo istorijoje.
 
Hercules and Love Affair
 
Taip pat per Jonines į festivalį atvyksta švedų hip hopo meistrai „Looptroop Rockers“, sparčiai populiarėjanti indie grupė iš Didžiosios Britanijos „Dirty Goods“, elektronikos ir džiazo vunderkindai iš Italijos – „Gabin“bei dar apie 30 atlikėjų.
 
„Šio festivalio šūkis – „open ear“(liet. k. – „atvira ausis“). Tad ir programa subalansuota visiem skoniam – ir dubstep muzikos gerbėjam, ir hip hopo, ir jungle, ir roko, ir subtilesnio žanro mėgėjam – džiazo bei soulo“, – toliau festivalio idėją pristato V. Diawara.
 
MC Xander
 
„Loftas Fest’12“ programoje taip pat palikta vietos ir tuo metu įsibėgėsiančiam Europos futbolo čempionatui, ir meno instaliacijoms, ir kinui, ir įvairiausiem break dance, bmx dviračių konkursams, ir pan.
 
Jei kada pavydėjai, kad kiti pasaulio didmiesčiai gyvi ir nesustabdomi, tai dabar atėjo laikas pavydėti sau – „Loftas Fest’12“laukia visų muzikos ir naujų miesto patirčių ieškotojų savo festivalyje per Jonines.
 
 
Hercules & Love Affair (USA)
Looptroop Rockers (SE)
Gabin (IT)
Low Roar (IS)
Demolition Man (UK)
Mr. Woodnote & Lil Rhys feat. Eva Lazarus (UK)
G&G Sindikatas (LT)
Empti (LT)
Alina Orlova (LT)
Despotin Fam (LT)
Dirty Goods (UK)
MC Xander (UK)
Kundama (UK)
Lace On Lipstick (UK)
La La & The Boo Ya (UK)
Fernquest (UK)
Dee & Kamy (LT)
Jacky Murda (USA)
Aries (UK)
Tuffist (USA)
Mark Fiction (LT)
Freaks On Floor (LT)
Mark Splinter (LT)
Primetime Massive (DK)
Sedentary Birds (Lt)
Noythe (LT)
Tie Geresni (LT)
Style Mistake (LT)
Red Catz (BY)
SairaM (LV)
RNO (LV)
Ragava (LV)
Cr-Edit (LT)
Meinheld (LT)
Babilan (LT)
Fantas (LT)
Jahstina (LT)
Tafari (LT)
GU (LT)
Taikūs Garsai (LT)
Ju Ragganaut (LT)
C.A.R.T. (DK)
Snareophobe (UK)
RSD (UK)
 
ir daugelis kitų
 
4 scenos: NOKIA LUMIA scena (lauke), Tuborg scena (Lofte), Liverpool.lt (Concept Lofts Future Project patalpos), Ravezilla Cave scena (cechas 48)
 
 
 
 
 
 
 
 

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.
 

LOFTAS TV


     LOFTAS FEST 2015: AFTERMOVIE