Menų fabriko „Loftas“ kieme – „LRT Opus terasa“

Visą vasarą iki pat rugpjūčio pabaigos erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyks įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, vakarėliai iki ryto, grilyje čirškės gardūs patiekalai ir liesis muzika.

 • Nuo 1dienio iki 4dienio


  Terasa veiks nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. PIRMADIENIAIS – vyks gyvo garso koncertai, KETVIRTADIENIAIS – elektroninės muzikos vakarėliai iki paryčių, o kitomis dienomis terasoje svečių lauks laisvalaikio pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės.

  Terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams!

 • „Urban Farming“


  „LRT Opus terasa“ yra vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

 • Ieškote vietos šventei?


  Terasa atvira ir privatiems Jūsų renginiams bei šventėms! Industrinio stiliaus vidinio kiemo terasa puikiai tinka mažiau oficialiems ir privatiems renginiams. Čia savo vietą randa įmonių vakarėliai, team building'ai, gimtadienio ar kitos šeimos šventės. Urban gardening elementais puošta terasa - po stogu, oro permainos - nebe tokios gąsdinančios. Taip pat įrengta ir scena su reikalinga garso ir šviesų technika, o 7 metrų aukštyje įrengtas tinklas gali tapti netradicine vieta komandos brainstormams. Daugiau informacijos: zana@menufabrikas.lt

 • RENGINIAI

  No events found.

  NAUJIENOS

  GALERIJA