LOFTAS – VIETA RENGINIAMS IR PRIVAČIOMS ŠVENTĖMS

Atsinaujinęs ir prasiplėtęs LOFTAS, dabar dar svetingiau priima koncertų ir kitų renginių organizatorius, privačius, korporatyvinius ar edukacinius renginius bei dieninę programą.

LOFTAS puiki vieta švęsti ir asmenines šventes: vestuves, gimtadienius, mokyklos ar universiteto progas, Kalėdinius ir kitus darbo vakarėlius – didžiulės erdvės lengvai tranformuojasi pagal pageidavimus.

Kartu su pagrindine LOFTO sale, vienu metu galime priimti iki 2500 stovinčių žmonių ir susodinti iki 1000 susirinkusiųjų, tačiau papildomose salėse jaukiai jausis ir 10-15 žmonių grupės.

SKAMBINKITE: +370 600 57 336 arba RAŠYKITE: zana@menufabrikas.lt

 • MAIN salė

  Pagrindinėje LOFTO salėje telpa iki 1200 žmonių. Dar geresniam vaizdui į sceną praplėtėme VIP ložę ir viename antro aukšto balkone dabar galime priimti iki 400 žmonių arba virš 100 svečių, patogiai sėdinčių ant naujų šviesių odinių baldų. Padidintas balkono erdves sėkmingai pradėjome naudoti ir kaip privačių vakarėlių užkandžių ir furšetų zoną.

  Atsinaujino ir techninė pagrindinės salės pusė: papildėme ir šviesų technikos arsenalą, kurio dabar daugiau nei pakanka surengti įspūdingą šviesų renginį. Neskaitant mūsų jau turimos šviesų ir garso įrangos, galime pasirūpinti ir kita reikalinga technika pagal individualius poreikius, todėl dirbti su keliomis nuomos kompanijomis vienu metu nebebus būtinybė.

 • ABOVE salė

  Keturios papildomos, erdvios, industrinio stiliaus salės talpinančios iki 1000 žmonių. Erdvės puikiai pritaikytos konferencijoms, hakatonams, mokymams, įmonių vakarėliams, brainstormams, susitikimams ir yra nesudėtingai perfomuojamos pagal individualius poreikius. Galime pasirūpinti visa reikalinga įranga – nuo profesionalaus multimedija projektoriaus iki intergruotos garso ir šviesų technikos, o specialistų komanda gali užtikrinti bet kokio renginio sklandumą įskaitant techninį pasiruošimą, patalpų dekoravimą, šventės scenarijaus sukūrimą, suorganizavimą ir įgyvendinimą.

  Didelio renginio, madų šou, filmavimo ar kitos progos metu ABOVE salė gali tapti ir erdviu backstage'u - renginio pasiruošimui ar atlikėjų poilsui.

 • TERASA

  Industrinio stiliaus vidinio kiemo terasa puikiai tinka mažiau oficialiems ir privatiems renginiams. Čia savo vietą randa įmonių vakarėliai, team building'ai, vestuvės, gimtadienio šventės. Urban gardening elementais puošta terasa - po stogu, todėl oro permainos - nebe tokios gąsdinančios. Taip pat įrengta ir scena su reikalinga garso ir šviesų technika, o 7 metrų aukštyje įrengtas tinklas gali tapti netradicine vieta komandos brainstormams.

 • MAISTAS

  Dar viena naujiena - kaiminystėje įsikūrę Karvė ir viščiukas – BBQ meistrai, visą savo maistą gaminantys ant beržinių malkų ugnies ir kalvių ranko darbo griliuose. Komanda verda skaniausią kavą ir gamina išrankiausiam skoniui įtinkančius patiekalus, o barmenai rūpinasi plačiu gėrimų asortimentu. Savo darbą mylinti kompanija mielai pasirūpins jūsų renginių skoniais ir kvapais.

 • MAIN HALL

  ABOVE HALL

  BALCONY

  TERRASSE

  FOOD

  CONTACT

  Žana Juškienė

  Sales/Venue Rent/Bar

  +370 600 57 336

  zana@menufabrikas.lt