SOL LIVE: MODERAT (DE)
 
← Atgal

SOL LIVE: MODERAT (DE)

  ---  2014 - 06 - 20 02:00
 
„Moderat“ – tai dviguba jėga: „Modeselektor“ ir Apparat!
 
Niekas turbūt plačiau ir su tokia energija neišvežė Berlyno elektroninės scenos į pasaulį kaip šie du vardai, o dabar jie dar ir viename darinyje keliauja ir groja.
 
„Modeselektor“ – bass muzikos herojai. Apparat pats sau atskirai idealiai maišo elektroniką su geru pop skambesiu.
 
Kai visi kartu susitiko – tai nutiko 2002 m. – abu vardai jau laikė Berlyno klubinę sceną savo rankose. Kai jie kitą kartą susitiko – 2008 m. – gavosi albumas, kuris užtvirtino naujo projekto „Moderat“ vardą melomanų atmintyje.
 
Dabar po dvylikos metų nuo pirmojo susitikimo „Modeselektor“ ir Apparat ir vėl kartu – labiau subrendę, bet dar, kaip patys sako, ne iki galo, protingesni, bet vis dar kvestionuojami, labiau patyrę, bet neišsikvėpę – taigi bus be proto įdomu juos pamatyti Vilniuje, Vytenio g. 50, kur pernai per LOFTAS FEST stovėjo warehouse stage.
 
Veiksmas trijose erdvėse:
LOFTAS & TERASA. NEMOKAMAI
19:00 World Cup transliacija
21:00 Moderat apšildo FUSEDMARC LIVE
22:00 Roads & Pakas

IndEx HALL. MOKAMA:
22:00 Doors open (ateik anksčiau!!!)
23:00 MODERAT LIVE (DE)

LOFTAS. NEMOKAMAI
01:30 Moderat afterparty:
AnnaHanna & Roads & Pakas
05:00 Doors close
 
 
 
 
 
 

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.
 

LOFTAS TV


     LOFTAS FEST 2015: AFTERMOVIE