UPTOWN MARKET: HELLO SPRING!

Jau galite žymėtis kalendorius – tikras pasisveikinimas su pavasariu ir šviežiais dizaino vėjais dvelkianti mugė UPTOWN MARKET: Hello Spring! šiemet vyks gegužės 5-6 d.! Nes pirmasis gegužės savaitgalis – tai jau tikrų tikriausias pavasaris! Saulė vis kaitresnė, pilką dangų pakeičia visų atspalvių mėlyna, plaučiai prisipildo gaivos, akys pradeda raibti nuo spalvų, o kūną užvaldo instinktas kuo greičiau nusimesti visus sunkius drabužius.

Todėl šiemet „Uptown Market: Hello Spring!“ bus kupinas atradimų ir atsakys į kasmet kylantį nepatogų klausimą „Ką apsirengsi, kai nusirengsi?“ Tai bus dvi dienos įkvėpimo jūsų spintai, namams ir mintims: nuo daugybės įdomiausių Lietuvos (ir ne tik!) dizaino kūrėjų iki smalsumą žadinančių pokalbių apie stilių ir jo paieškas.


ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ nuo 11 iki 19 val. / Kaip visada NEMOKAMAI!

 • DESIGN

  - Po vienu stogu visi įdomiausi Lietuvos kūrėjų mados, dizaino ir interjero darbai.

 • TALKS

  - Mugės metu vyks ir nekantriai laukiamo antrojo Created in Lithuania leidinio pristatymas!

  - Įkvėpiantys ir naudingi mados, dizaino ir rinkodaros eskpertų pranešimai apie kūrybos verslą, stilių ir naujausias tendencijas.

 • BRUNCH

  - Kiemo piknikas su food truck'ais ir gardžiausiais brunch'o pasiūlymais;

  - DJ ir gyvi atlikėjų pasirodymai;

  - Ir dar daug visko, ko tradicinėse mugėse nerasite.

 • MAMŲ DIENA

  Be to, gegužės 6-oji – Mamų diena, todėl šiemet galėsite nesukti galvos, kuo gi nustebinti mamytes ir pakviesti jas leistis į pažinimų kupiną mugės programą. palepinti dovanele, mimozos taure ar stilisto konsultacija skambant gyvo garso koncertams.

 • EVENTS

  No events found.

  CONTACTS

  Marija Pulokaitė

  Project Manager

  +370 656 28 206

  marija@menufabrikas.lt