UPTOWN KALĖDOS: Last Minute Market

Kalėdinė karštinė ištinka visus. Žinom, koks įtemptas tas prieššventinis laikotarpis darbuose, namuose – visur. Todėl, kaip ir kasmet, tiesiam pagalbos ranką amžinai skubantiems ir paskutinę akimirką dovanų ieškantiems Kalėdų seniams.

Prieš pat šventes, gruodžio 22-23 d., „Lofte“ įsikurs tikrų tikriausias Kalėdų senelių štabas – UPTOWN KALĖDOS: Last Minute Market!


ABI DIENAS NEMOKAMA MUGĖ VEIKIA NUO 12 IKI 22 VAL.

 • ŠIMTAI DOVANŲ IDĖJŲ  Nemokame renginyje dovanų ieškančiųjų lauks virš 120 dizainerių ir kūrėjų, 2 erdvės ir daugybė dovanų idėjų – nuo rankų darbo vienetinių iki geidžiamiasių sezono hitų, visiems brangiausiems – mylimiesiems, tėvams, vaikams, draugams, augintiniams ir net patiems sau.

 • JOKIO STRESO  Gardus street food maistas (geneali idėja pietums), karštas vynas ir skani kava patogioje lounge zonoje, kūrybinės dirbtuvės, kino teatras, parodos ir fotosesijos vaikams, gospel choro koncertai ir DJ muzika, barzdaskutys vyrams ir šventinis nagų lakavimas damoms, stiliaus konsultacijos ir dar daug daug visko.

 • ŠILTAI IR JAUKIAI  Paskutiniu išsigelbėjimu Kalėdų karštinėje vadinama mugė be speigų – šiltai ir jaukiai „Lofto“ viduje, vyks jau trečią metus. „Paskutinės minutės“ mugė šiemet veiks kasdien nuo 12.00 iki 22.00 val., menų fabrike „Loftas“.

 • CONTACTS

  PROJECT MANAGER

  Marija Pulokaitė
  +370 656 28 206
  marija@menufabrikas.lt