KĄ APSIRENGSI, KAI NUSIRENGSI?

Pasitikime pavasarį su naujais dizaino įkvėpimais stilingiausioje pavasarinėje mugėje UPTOWN MARKET: Hello Spring! - kovo 30-31 d.

Kadangi kovas skelbia pavasario pradžią, kviečiame visus pasidžiaugti vis ilgėjančiomis dienomis, akis pakelti į dangų ir pasitikti grįžtančius paukščius, o spintos gilumoje paslėpti visus storus šalikus, sunkius paltus ir prisijaukinti ryškias spalvas!

Pavasarinė „Uptown Market: Hello Spring!“ šiemet bus kupina atradimų ir padės išspręsti keblų rebusą: „Ką apsirengsi, kai nusirengsi?“ Dvi dienos šviežiausių inspiracijų jūsų kuriamam įvaizdžiui, namams ir mintims. Jaukioje atmosferoje jūsų lauks daugybė išskirtinių Lietuvos dizainerių, kurie pasiūlys madingų sprendimų įkvėpsiančius kiekvieną!

Taip pat jus džiugins gyva muzika, skanus maistas ir grožio salonas, kur lankytojai ir dalyviai galės atnaujinti savo šukuoseną ar net barzdą!

 • DALYVIAI

  - Įdomiausi Lietuvių dizaino kūrėjai, vienetiniai ir originalūs jų kūriniai – drabužiai, aksesuarai, interjero detalės ir juvelyrika.

  - Registruokis čia: goo.gl/uswnXz

 • PROGRAMA

  - Tinkamai pasitikti pavasarį padės muzikiniai koncertai, didžėjų pasirodymai

  - Grožio kampelis: kirpėjai ir barzdaskučiai

 • MAISTAS

  - Gardus maistas bei garuojanti kava.

 • EVENTS

  No events found.