Viktorija Jakučinskaitė: ruduo–žiema 2011/2012
 
← Atgal

Viktorija Jakučinskaitė: ruduo–žiema 2011/2012

  ---  2011 - 10 - 25 22:00
 
Free
Dėmesio, mados renginių gerbėjai!
 
Menų fabrike „Loftas“ – „Tiulo fėjos“ Viktorijos Jakučinskaitės naujausios kolekcijos pristatymas.
 
Pirmą kartą iš kamerinių erdvių ir uždarų savo kolekcijų pristatymų Viktorija atvėrė duris visiems norintiems, nesvarbu, ar Tavo veidas mirga žurnaluose, ar ne.
 
 
Viktorija Jakučinskaitė: ruduo–žiema 2011/2012– tai kolekcija skirta rutinos nepaliestai, kiek nežemiškai moteriai, kuri turi vidinį poreikį savo pasaulėžiūrą perteikti dar ir išoriškai.
 
Ne veltui šios kolekcijos veidu V. Jakučinskaitė pasirinko savitą stilių, nebijančią iš minios išsiskirti Agnę Jagelavičiūtę.
 
Kolekcijos pristatymas vyko „Lofte“, tačiau erdvė kiek įmanoma transformavosi į miško aplinką, kolekcijoje vyravo natūralios žemės spalvos.
 
Renginyje buvo pristatyti 35 naujutėliausi „Tiulo fėjos“ kostiumai– suknelės ir paltai. Juos tradiciškai demonstravo žinomos Lietuvos moterys su savo mažosiomis atžalomis. Podiumu žengė Vilma Javtokienė su dukryte, Atlanta su mažąja Saule bei kitos žavios, stilingos Lietuvos mamos.
 
 
 

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.
 

LOFTAS TV


     LOFTAS FEST 2015: AFTERMOVIE